VISA Mastercard JCB American Express PayPal

Artykuł o VillaHus

Created on

Artykuł o VillaHus

Przeczytaj o nas w "Liebhaverboligen"

"Widzimy klamki drzwi jako małe dzieła sztuki i naprawdę uwielbiamy z nimi pracować. Sądzimy, że to całkiem naturalne, że jeśli robisz coś ze swojego domu i idziesz do projektowania, powinieneś także zwrócić szczególną uwagę na klamki drzwi "

Ten cytat to najnowszy numer magazynu Liebhaverboligen, w którym można przeczytać nowo wyprodukowany artykuł o VillaHus. Artykuł sprawia, że ​​czytelnik jest mądrzejszy w opowiadaniu o VillaHusie i tym, na czym dziś stoimy. Ponadto w naszym nowym salonie wystawowym można znaleźć namalowane słowa, w których dzisiaj można doświadczyć około 350 naszych ekskluzywnych klamek i 30 naszych pięknych drzwi:

"Kiedy wchodzisz do salonu, masz wrażenie, że wchodzisz do przepysznego i luksusowego holu hotelowego, gdzie zamiast tego skupiasz się na klamkach w cieniach i edycjach"

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią nowego numeru magazynu. Uważamy, że czasopismo to tworzy interesującą przestrzeń, w której w przedmiotowych artykułach zjednoczone jest budownictwo mieszkaniowe, design, styl życia i doświadczenia. Dlatego mamy nadzieję, że chcielibyście z tym czytać.

 

Znajdź artykuł tutaj (po duńsku) ....

VillaHus profile: Remodeling & residential design | houzz

VillaHus