VISA Mastercard JCB American Express PayPal

Ekskluzywne domy

Liebhaverbolig - RANDI Classic line - Messing dørgreb - Villahus

Klamki od Randi-Line ®

Wspólnie z producentem RANDI prezentujemy to, co najlepsze w skandynawskim wzornictwie z naciskiem na funkcjonalną elegancję. Własna linia projektowa RANDI składa się z kilku unikalnych serii, z których każda została opracowana w ścisłej współpracy z wiodącymi duńskimi architektami. Linie produktów są cenione przez profesjonalistów na całym świecie ze względu na swoje walory estetyczne i techniczne.

 

Dørgreb messing - RANDI Classic line - Liebhaverbolig - Villahus

Klasyczna linia w kształcie litery H

Klamki z serii Classic-Line zostały opracowane we współpracy z architektami Benedicte i Poul Erik Find.

Z ponad 30letnim doświadczeniem na rynku, seria, zarówno przez architektów, jak i odbiorców, stała się uznanym i trwałym klasykiem, docenianym za solidne wykonanie z litego mosiądzu.

Seria klamek do drzwi została specjalnie stworzona do upiekszania naszych wnętrz i jest dostępna w dwóch wersjach. Kształt litery H oparty jest na geometrycznym kształcie „kwadratu”. Stosowane w konstrukcjach o ciasnych, kwadratowych kształtach, takich jak domy klasycystyczne, domy szachulcowe itp.

Dørgreb - Egetræ - RANDI Grata 1077 - Liebhaverbolig - Villahus

Grata

„Grata” oznacza powitanie i to właśnie powitanie jest charakterystyczne dla nowej klamki Friis & Moltke. 

Klamka oferuje unikalną kompozycję materiałową, która umożliwia stworzenie połączenia z wnętrzem budynku. Klamkę ze stali nierdzewnej można połączyć z klamką z matowej szczotkowanej stali nierdzewnej, czarnego POM lub dębu.

Prosty i geometryczny język projektowania, który często charakteryzuje projekt Friis & Moltke, ułatwia umieszczenie klamki w nowoczesnym, nowym budownictwie, jak również w klasycznej architekturze.

Dørgreb messing - RANDI Classic line 3020 - Liebhaverbolig - Villahus

Klasyczna linia w kształcie litery C

Klamki do drzwi z serii Classic-Line w kształcie litery C są geometrycznym punktem wyjścia „koła” opracowanego we współpracy z architektami Benedicte i Poul Erik Find.

Używany do konstrukcji krągłych i bardziej rozpuszczonych kształtów takich jak rokoko, funkcjonalizm itp.

Dørgreb - Messing - RANDI Wing - Liebhaverbolig - Villahus

Skrzydło (Wing)

Projektanci AART stoją za najnowszą klamką Randi Wing.

Wing zostało uhonorowane prestiżowymi nagrodami za wzornictwo: Iconic Award 2016 oraz German Design Award 2017, przyznawane przez German Design Council, które podkreślają wzorowe wzornictwo, ergonomię i jakość Winga.

Wing przywodzi na myśl opływowe krzywizny skrzydła, a główną ideą stojącą za klamką drzwiową było właśnie to, by kształtowała ona spotkanie z dłonią. Organiczna, solidna i ponadczasowa w swoim designie. Klamka dostarczana jest ze stali nierdzewnej i mosiądzu.

Dørgreb - Børstet rustfri stål - RANDI SQUARE - Liebhaverbolig - Villahus

Kwadrat

Klamka Square została wprowadzona w oparciu o filozofię prostoty, elastyczności i wysokiej jakości. Seria została opracowana w inspirującej współpracy z Friis i Moltke Design, z zamiarem zaprojektowania serii charakterystycznych klamek do drzwi.

Klamka Square to połączenie matowej szczotkowanej stali nierdzewnej i czarnego kompozytu - efektowny kontrast w materiale i powierzchni. Seria składa się z klamek, rozet i szyldów, które spełniają wymagania współczesnego budownictwa.

Dørgreb - Sort - RANDI Komé - Arkitektfirmaet C. F. Møller - Liebhavebolig - Villahus

Komé

W latach 90. powstała klamka Komé, będąca próbą nowoczesnego klasycyzmu, łączącego linie architektury z dobrą ergonomią w prostym i wyrazistym designie.

Klamka Komé to kompletna seria klamek, gałek, rozet i szyldów. Seria jest również dostępna w innych powierzchniach, a także w surowej, niepoddanej obróbce edycji.

VillaHus profile: Remodeling & residential design | houzz

VillaHus