VISA Mastercard JCB American Express PayPal

O nas

Klamka to najlepsza biżuteria dla drzwi

VillaHus to sklep specjalizujący się w sprzedaży designerskich akcesoriów do drzwi, okien i uchwytów meblowych zaprojektowanych przez wybitnych architektów i projektantów. 

Powstanie VillaHus w 2016 r. wiąże się z osobistą historią założycieli sklepu. Po latach postanowili wrócić do swojego domu. Jego stan pozostawiał wiele do życzenia, dlatego Magda i Henrik postanowili przeprowadzić w nim remont. Skupiając się na poszczególnych etapach aranżacji uświadomili sobie, jak ważną estetyczną rolę pełnią klamki i inne akcesoria do drzwi i okien. Wybierane i montowane przypadkowo, mogą niekorzystnie prezentować się na tle innych elementów wystroju. Dla założycieli VillaHus klamki do drzwi i pozostałe akcesoria stały się integralną częścią całości aranżacji wnętrz. Rozpoczęli więc intensywne poszukiwania produktów.


Z jednej strony byli zaskoczeni szerokim asortymentem produktów na rynku, ale z drugiej strony trudno im było znaleźć coś pięknego i ponadczasowego. Długotrwałe poszukiwania wymarzonych akcesoriów utwierdziły ich w przekonaniu, że odpowiednio dobrana klamka może odmienić wygląd drzwi i nadać im inny charakter. Co więcej, klamka może być małym dziełem sztuki. To też zainspirowało ich, by stworzyć miejsce, jakiego do tej pory nie było: wyspecjalizowany sklep, gdzie klienci mogliby kupić wyłącznie klamki i akcesoria do okien czy mebli. Unikalny koncept z miejsca okazał się wielkim sukcesem. 

Teraz Polska

Po pięciu latach istnienia na duńskim rynku VillaHus jest absolutnym liderem sprzedaży klamek i dynamicznie rozwija swoją działalność. Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu skandynawskim designem i jednoczesnym brakiem dostępu do oryginalnych produktów, VillaHus rozszerza swoją działalność na rynek polski. 
Obsługa klienta jest naszą pasją i dokładamy wszelkich starań, żeby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Oferujemy starannie wyselekcjonowane produkty takich ikonicznych skandynawskich marek jak Arne Jacobsem, Søe-Jensen, Hennig Larsen. Nasz asortyment to też kultowe włoskie produkty Enrico Cassina, nowoczesne i odważne projekty brytyjskiej marki Buster + Punch, nieszablonowe propozycje od Philippe Starcka i Jeana Nouvela czy ascetyczne w formie propozycje holenderskiego duetu Piet Boon i Formani. 

Konkurencyjne warunki 

VillaHus gwarantuje 365 dni na zwrot towaru oraz możliwość złożenia reklamacji. Oferujemy szybka wysyłkę tego samego dnia, jeśli produkt znajduje się na stanie magazynowym. W przypadku zamówienia produktów marki Enrico Cassina, czas realizacji zamówienia wynosi od czterech do ośmiu tygodni. Przesyłki realizowane są przez GLS.

Poznaj nasz zespół

Malene - Salgsrådgiver - Telefon 6915  8085Stephanie
Kierownik Sprzedaży, Dania
Telefon +45 6915 8085
E-mail: stephanie@villahus.dk

Sabrina - Webshopmedarbejder - Telefon 6915  8085René
Obsługa klienta
Telefon +45 6915 8085
E-mail: rfe@villahus.dk

Ewelina - Salgsrådgiver - Telefon 6915  8085Ewelina
Kundeservice, Polen & UK
Telefon +45 4880 1882
E-mail: kontakt@villahus.pl

 

MilleMille
Pracownik sklepu internetowego
Telefon +45 6915 8085
E-mail: kontakt@villahus.dk

Sara - lagermedarbejder - Telefon 6915  8085Sara
Pracownik sklepu internetowego
Telefon +45 6915 8085
E-mail: kontakt@villahus.dk

Sabrina - Webshopmedarbejder - Telefon 6915  8085Sabrina
Lider zespołu
Telefon +45 6915 8085
E-mail: sabrina@villahus.dk

Bo - Direktør - VillaHusBo
Menedżer
Telefon: +45 6915 8085
E-mail: kontakt@villahus.dk

Brian - IT ansvarligBrian
Odpowiedzialny za IT
Telefon: +45 6915 8085
E-mail: brian@villahus.dk

Dennis - SEO ekspertDennis
SEO Ekspert
Telefon +45 6915 8085
E-mail: dennis@villahus.dk

VillaHus profile: Remodeling & residential design | houzz

VillaHus

Privatlivspolitik Cookiepolitik