O nas

Jesteśmy specjalistami w ekskluzywnych klamkach do drzwi

W VillaHus mamy zamiłowanie do osobistego projektowania wnętrz. Wierzymy, że Twój dom pomaga opowiedzieć historię tego, kim jesteś. Z wielką pasją podchodzimy do detali wyposażenia wnętrz, dlatego specjalizujemy się w ekskluzywnych klamkach, klamkach, młotkach, odbojnikach i okuciach do Twojego domu. Aby zapewnić wysoką jakość, starannie wybraliśmy wszystkich projektantów, architektów i firmy projektowe, z którymi współpracujemy. Jesteśmy m.in. dumni z bycia dealerami projektów ekskluzywnych marek, takich jak Arne Jacobsen, Henning Larsen, Samuel Heath i Turnstyle Design.

Uzyskaj osobistą poradę w naszym salonie

W naszym sklepie internetowym możesz teraz znaleźć ponad 1600 pięknych, eleganckich i pomysłowych produktów do aranżacji wnętrz, z których wszystkie upiększają Twój dom na swój własny sposób. Ponadto otworzyliśmy nasz salon w samym sercu Kopenhagi, w którym można zobaczyć do 400 naszych produktów. Wiemy, jak ważne jest, abyś mógł osobiście doświadczyć produktów. Ponadto jesteśmy dumni z tego, że spotykamy się z naszymi klientami twarzą w twarz, dzięki czemu zawsze możemy zapewnić porady i wskazówki, których potrzebuje osoba.

Poznaj drużynę

 

Henrik - Salgschef

Henrik
Kierownik Sprzedaży
Telefon: +45 4010 3737
E-mail: henrik@villahus.dk

 

Peter Sebastian

Malene
Lider zespołu / doradca sprzedaży
Telefon +45 6915 8085
E-mail: malene@villahus.dk

Malene - Salgsrådgiver - Telefon 6915  8085

Stephanie
Doradca sprzedaży / Obsługa klienta
Telefon +45 6915 8085
E-mail: stephanie@villahus.dk

Stephanie - Salgsrådgiver - Telefon 6915  8085

Bo
Sprzedaż projektu
​​​​​
Telefon +45 9215 8085
E-mail: bo@villahus.dk

Magdalena - Bogholder og Kundeservice

Magdalena
Księgowa / Obsługa klienta
​​​​​
Telefon +45 9215 8085
E-mail: magdalena@villahus.dk

Dennis VillaHus

Dennis
Ekspert SEO
Telefon +45 6915 8085
E-mail: dennis@villahus.dk

Tue - Lagermedarbejder - Telefon 6915  8085

Tue
Pracownik magazynu
Telefon +45 6915 8085
E-mail: tue@villahus.dk

Kenneth - Lagermedarbejder - Telefon 6915  8085

Kenneth
Pracownik magazynu
Telefon +45 6915 8085
E-mail: kenneth@villahus.dk

Martin - Webmaster

Martin
Webmaster
​​​​​
Telefon +45 9215 8085
E-mail: martin@villahus.dk

Frida - Undarbejder - VillaHus

Frida
Pracownik młodzieżowy

 

 

VillaHus profile: Remodeling & residential design | houzz

VillaHus